piątek, 7 września 2012

10. Wrześniowa Rewolucja

  Sesje poprawkowe pełną parą... aby ich uniknąć staram się robić wszystko, dosłownie wszystko, tylko nie to... co powinnam. Ale przecież zawsze jest jakiś PLAN "B"- ten lepszy, mniej szkodliwy. Być może zamiast startować do prof z nabrzmiałą głową wypełnioną po uszy od bitw, wojen i dat, zaproponuje mu dietetyczny obiad z owocowym, pobudzającym podniebienie szejkiem?! Z miejsca przypomniał mi się mój słynny początek felietonu, którego musiałam napisać na "zal" z wychowania fizycznego.

"4 lata temu mogliśmy być świadkami Euro2008, nie będę ukrywała, iż uchodząc za typową „babę” – nie spotkały się one z jakimkolwiek zainteresowaniem z mojej strony. Powtórki meczy, natomiast świetnie służyły w formie leków nasennych. Rozpoczynając drugi semestr studiów byłam przekonana, że Euro2012 zostało wprost stworzone na trwającą w najlepsze studencką sesję (jak powszechnie wiadomo, nawet intensywne „gapienie się” w sufit, jest bardziej interesujące od opanowania odkładanego materiału w przeciągu 3 dni).
Pełna werwy i podekscytowania włączyłam tv. Cóż… było tak jak się spodziewałam. Nudy, nudy, nudy… Jednak jakoś nie miałam serca na przyciśnięcie czerwonego guzika; wyrzuty sumienia odnośnie mojego „nic nie robienia” powiększyłyby się do tego stopnia, że… w dalszym ciągu wolałam samej sobie przytakiwać „podoba mi się”. Owy mecz skłonił mnie do intensywnych refleksji: "Ludzie, na litość Boską, cóż jest takiego interesującego w zagłębianiu się w 24 biegających sportowców za piłką, po rozrysowanym prostokącie". Zakończyły się nikło... nieodzownie musiałam wziąć pod uwagę indywidualność Polaków (sandały + skarpetki)."

blouse: H&M   |   trousers: kappahl   |   jacket: bershka   |   shoes:  DeeZee   |   bag: LYDC   |   necklace: Top Secret


EDIT.
MAŁA RZECZ A CIESZY <3Witamy w Day Best`ach 2012-09-08

Witaj,
Twoje zdjęcie zostało wybrane do Day Best! Prezentujesz na nim świetny set i z pewnością będzie inspirujące dla pozostałych użytkowników! Cała redakcja Stylio.pl gratuluje wyróżnienia.

Pozdrawiamy
Ekipa Stylio.pl

3 komentarze:

Justyna pisze...

I dlatego dziękuję Bogu, że wszystko zal za pierwszym rzutem :D

Anonimowy pisze...

co do Euro to kompletnie Cię popieram - mimo,iż wiem ( mniej więcej ;)) co to jest spalony , jakoś nie ekscytuję się rzutami karnymi czy faulem. Pomimo to z patriotycznego obowiązku kibicowałam naszej drużynie ( z marnym skutkiem:D ) . U mnie sesja zaliczona za pierwszym razem i już od początku czerwca jestem studentką 2 roku :D
buziaki / Bmb

Anonimowy pisze...

znam ten ból :D dziś posprzątałam całe mieszkanie tylko, żeby się nie uczyć :p

Prześlij komentarz