piątek, 26 października 2012

20. AFRODYTA

  Kiedy jesteś szczęśliwy cieszysz się muzyką,
kiedy jesteś smutny słuchasz słów.


  Muzyka towarzyszy mi od zawsze na zawsze. Nie ma lepszej ostoi od plumkających zamulaczy, bądź tych pozytywnie nastarających nas na początek dnia.
Od dziecka ciężko znosiłam rozstania. Pomimo, iż z babcią było mi jak w 7 niebie, nie rozumiałam dlaczego moja własna mama - zostawiała mnie płaczącą po kątach. Najczęściej, w celu uniknięcia porannych kataklizmów, byłam całowana we śnie, po czym moja uciekinierka, po cichutku czmychała do swoich materialnych obowiązków. We mnie natomiast, naradzała się nowa miłość - miłość do muzyki, a konkretniej do wokalu; gdzie o swojej trafności w wyborze, od lat przekonują mnie smęcenia zza drzwiami w postaci: Czy Ty naprawdę nie mogłaś sobie znaleźć jakiegoś cichszego hobby? -.-'''

   Niektórzy w dobie skumulowania problemów bądź napiętej atmosfery - sięgają po alkohol bądź papierosy, uprawiają sporty ekstremalne itp... Ja, w pełni oddając podziw sztuce: "Afrodyta Anadyomene", ląduje w wannie pełnej piany, świec oraz z kieliszkiem czerwonego wina. Słuchawki na uszach zagłuszają, a następnie wyładowują wszelką negatywną energię, która w jakiś nieszczęsny sposób się do mnie "przykleiła".

Nie wierzę w siłę przywiązania czy złożonych obietnic. Ludzie w ów czasach, pojęcie "sentymentalizm" zagrzebują pod dywan, zbyt szybko się nudzą, potrzebują zmian. Dziś mogę być pewna w 100%, kto będzie wiernie trwał przy moim boku, po czym niespodziewanie stracić go wraz z zachodem słońca.
I być może muzyka nigdy nie zapewni mi dachu nad głową, ale... w jej słowach znajdę ujście zrozumienia - czy tak naprawdę jest życie, miłość, strata czy tęsknota.blouse: sh   |   trousers: atmosphere   |   coat: h&m   |   shoes: DeeZee   |   glasses: gift


Rewelacyjne efekty zdjęć tylko z nią. Cholernie dziękuje :*

2 komentarze:

Justyna pisze...

Nic nie muszę pisać, bo dobrze wiesz, że jak zawsze jest extra :D

Madeleines fashion show pisze...

Oj tam oj tam... od razu wiem :*
Dziękuje :)

Prześlij komentarz