poniedziałek, 20 maja 2013

63. MARIA MENA SAYS...
Maria Mena, w jednym ze swoich wywiadów przyznała: 
"Nie pasuję nigdzie i postanowiłam o tym wszystkim opowiedzieć. Lubię to, bo jestem dziwna i trudno dostępna. Myślę, że wszyscy artyści są w pewien sposób "nieprzystosowani". Trzeba poświęcić tą część siebie, by być w stanie zajrzeć w głąb i dać z siebie wszystko." 
  
To fakt. Każdy z nas ma swoje upodobania czy wady. Jesteśmy wyjątkowi, niepodrabialni, niezastąpieni. Sęk w tym, aby przyciągać do siebie ludzi, którzy będą potrafili dostrzegać w nas dobro, a nasze słabe strony przekształcą w zalety. 

"...zawsze interesujące były dla mnie osoby, które postępowały w sposób niestandardowy".
                                                                                                 Pan Ł.

Ja również uchodzę za typową indywidualistkę; kiedyś był to dla mnie powód do wstydu, dziś dumy. Mam w sobie bowiem to "coś", dzięki czemu stale wyróżniam się w tłumie. Nie znoszę monotonii. Stronię od nudy. Nie krępuje się zagadać, czy porwać kogoś na kawę. Uwielbiam towarzystwo ludzi, jestem łacha na interesujące, filozoficzne kombinacje werbalne oraz tajemnice które skrywają. Wierzcie mi...  Pożądam obserwować dane jednostki. Snuć nieustające domysły, opierające się przy wyborze tematu konwersacji. Zwracać uwagę na rzeczy, które zwykle są przez innych omijane. Uśmiechać się, wprost do słońca. Szukać odpowiedzi na pytania w tekstach piosenek. Ale najbardziej - kierować się szczelnie zamaskowanymi i krętymi ścieżkami połączonych z intuicją. Zapach przygody, malinowej mamby czy świeżo skoszonej trawy...!! I love it < 3


dress: redherring   |   shoes: deezee   |   earrings: parfois

Kobitko, przede wszystkim dziękuje Ci za cholernie, miło spędzony czas. To nic, że byłam zmęczona i niewyspana po całonocnej imprezie, w nieposkromionych włosach, a moje podkowy pod oczami rzucały jak się jak stąd do Francji (i nie, nie żartuje) - nie pamiętam abym w ciągu całego swojego życia usłyszała tyle komplementów co od Ciebie!

5 komentarze:

adrołtys pisze...

Widzisz, moja droga - zasługujesz na komplementy!

Joanna pisze...

boskie zdjęcia

Linde Lou pisze...

Świetnie wyglądasz!
pozdrawiam;*

http://linde-lo.blogspot.com/

Maria Flicka pisze...

Hi Magdalena! You look beautiful in your dress, and the shoes are gorgeous! Sorry for my absence on posting, but I'm still with exams and tasks, but soon they will be finished ;)
Thank you so much for stopping by two days ago, and caring enough to leave a comment, you're really a sweetheart! Hope you're having a lovely day and have a happy week ahead full of sun, love, laughter and anything else that makes you smile<3

x❤x❤

"Saúde & Beleza - Health & Beauty"
charmeuse pisze...

piękna sukienka! <3

Prześlij komentarz